Łączymy doświadczenie z fantazją.  

Mierzymy tak wysoko, jak sięga Twoja wyobraźnia.

  • Adwokat
  • Monika Skrzypek - Paliwoda

zobacz lokalizację firmy na mapie

Semper Lex - Obsługa prawna j.s.t. oraz przedsiębiorców

Założycielką kancelarii adwokackiej SEMPER LEX PRAWO i PODATKI® jest adwokat Monika Skrzypek-Paliwoda. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Absolwentka Podyplomowych Studiów Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej. Wieloletni pracownik korpusu Służby Cywilnej w aparacie skarbowym. Legitymująca się Międzynarodowym Certyfikatem Kompetencji Biznesowych EBCL (prawo i podatki).

Kancelaria – w zależności od potrzeb – wykorzystuje siły, umiejętności i doświadczenie w kwestiach sądowych jak i pozasądowych współpracujących z Kancelarią adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych i notariuszy zarówno z Wrocławia jak i z terenu całej Polski.

Od 2014 r. współpracujemy z Kancelarią Audytorską SEMPER AUDYT - dr Krzysztof Paliwoda®, prowadzoną przez wieloletniego pracownika Najwyższej Izby Kontroli a wcześniej Regionalnej Izby Obrachunkowej. Współpraca w tym obszarze dotyczy w szczególności usług doradczych, prawnych i audytowych, skierowanych do podmiotów sektora finansów publicznych.

Kancelaria posiada ubezpieczenie – polisę OC na kwotę 100.000 EURO.

Nasi klienci mają pełną gwarancję zachowania w poufności powierzonych nam spraw.

© Copyright Semper Lex | Projekt Futuravision